Hakkımızda

2001 yılında kurulmuş olan Digital Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri İstanbul Merdivenköy'de faaliyet göstermekte olup, Kurumsal alanda her türlü bilgisayar satışı, teknik destek hizmetleri, sistem destek hizmeti ve kurumlara yönelik teknik servis bakım anlaşmalarıyla siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Müşteri portföyümüzde gerek kamu kuruluşları gerek ülkemizin önde gelen firmalarını bulunduran Digitak Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri sektörün en önemli unsuru olan "Müşteri Memnuniyetini"  ilke edinerek, konusunda uzman personelleri ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri üretmekte ve hayata geçirmektedir.

 

Digital Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri donanım ürünlerinde, network ürünlerinde; güvenlik sistemlerinde ve yazılım ürünlerinde, sistemlerin satış kurulum ve destek gibi hizmetlerini gerçekleştirerek sektördeki hedeflerini genişletmiştir. Üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyen çalışma anlayışımızla ülkemizin bilgi toplumu oluşumuna artı değerler katma amacındayız.

 

Misyonumuz

Bilişim ürün ve hizmetlerini uluslararası kalite standartlarında ve yüksek müşteri memnuniyetini sağlayacak biçimde sunmak yine bu bağlamda iş ortaklarımızla sektörde öncü başarı hikayelerine imza atmaktır.

 

Vizyonumuz

Bilişim sektöründe müşterilerimize en ileri ve en doğru teknolojiyi sunmak, teknolojik gelişmelere hızla adapte olabilmelerini sağlamak  ve bu alanda ülkemizin lider şirketi olmaktır.

 

Değerlerimiz

 * Yüksek müşteri memnuniyeti,

 * Sorumluluk prensibi,

 * Kalite ve güvenirlik anlayışı,

 * İnsana ve çevreye duyarlı yatırımlar,